pre správny tlak na akýkoľvek povrch. Na bežné použitie až na mierne znečistenie. Obsahuje súpravu Home and Car kit.

Kärcher K 5 Full Control Car & Home

Stroj sa ideálne hodí na pravidelné používanie okolo domu na stredne silné znečistenie. S plošným výkonom 40 m²/h.

Vrátane súpravy Home Kit s plošným čističom T 350 a 1l čističom kameňa 3 v 1. Okrem súpravy Home Kit obsahuje aj súpravu Car Kit, ktorá zahŕňa rotujúcu umývaciu kefu, auto šampón, napeňovaciu trysku a čistiacu handričku.

S vysokotlakovým čističom Full Control nájdete pre každý povrch vhodný tlak. Stupeň tlaku sa nastavuje na pracovnom nadstavci a môže sa skontrolovať priamo na LED displeji pištole – pre maximálnu kontrolu.

 K 5 Full Control Car & Home: Full Control Power pištoľ a pracovné nadstavce

Prechod z vysokého tlaku na režim čistiaceho prostriedku je bez výmeny pracovného nadstavca. Pištoľ je ihneď poruke a spolu s pracovným nadstavcom sa môže pri krátkych prestávkach v práci odložiť do držiaka.

Vďaka výškovo prestaviteľnej teleskopickej rúčke sa strojom pohodlne manipuluje a jeho uskladnenie je kompaktné. A vďaka ľahko prístupnému systému Plug ‘n’ Clean vymeníte čistiaci prostriedok jedným pohybom ruky a stav naplnenia rozpoznáte jedným pohľadom.

Tento vysokotlakový čistič ďalej presviedča nižším ťažiskom a opornou nohou pre väčšiu stabilitu ako aj praktickým vedením hadice. Oporná noha sa môže používať ako druhá rúčka, čím je možné stroj jednoducho zdvihnúť do regála alebo naložiť do batožinového priestoru auta.

Viac informácii vám veľmi radi poskytneme na našej predajni Kärcher alebo na telefónnom čísle +421 917 244 916.

headline_home_and_garden_celoročka
Predajňa Kpt.J.Nálepku 72 Levice